Baby Signs® - Znakujeme se zpěvem a hrou 1 a 2

Lektorka: Marie Vacíková

Termín: Úterý 9:30 - 10:30

Začátek: 17.9.2019

Kde: MC Mraveniště, herna, Bezručova 441/23, Říčany

Cena: 2.100,- / 12 lekcí

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit. Program Baby Signs® je prvním a nejrozšířenějším programem znakování - je založen na vědeckých výzkumech doktorek Acredolo a Goodwyn a obsahuje důkladně a odborně propracovanou metodiku a výukové materiály pro rodiče i pro děti.

Kurz sestává z 12 na sebe navazujících lekcí. Je určen pro děti od 6 měsíců do 3 let. Miminka a batolata se zde učí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách. Celým kurzem je provází oblíbený medvídek BeeBo. Rodiče se dozvědí praktické rady, jak rozvíjet komunikační schopnosti svých dětí.

Každá hodina je na jiné téma:

U jídla - Před spaním - Koupání - Oblékání - Zvířátka - V parku Pocity - Venku - Na farmě - Bezpečnost - V ZOO - Narozeniny Během kurzu se naučíte 73 znaků.

Kurz je koncipován pro maximálně 4 děti. Pokud vidíte kurz v systému (odkaz níže) jako obsazený, neváhejte mi napsat, ráda vypíšu další. Pokud kurz již probíhá, i přesto mě můžete kontaktovat e-mailem: vacikova.marie@gmail.com, nebo telefonem: 724 639 580.

Přihlášení je možné v našem rezervačním systému.