KROUŽKY NA ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Baby Signs® - Znakujeme se zpěvem a hrou 1 a 2

Lektorka: Marie Vacíková

Termín: středa 9:30-10:30 hodin

Kde: MC Mraveniště, Bezručova 441/23, Říčany

Znaková řeč pro slyšící batolata je snadný a přirozený způsob, jak se dorozumět s vaším dítětem ještě před tím, než je schopné mluvit. Program Baby Signs® je prvním a nejrozšířenějším programem znakování - je založen na vědeckých výzkumech doktorek Acredolo a Goodwyn a obsahuje důkladně a odborně propracovanou metodiku a výukové materiály pro rodiče i pro děti.

Kurz sestává z 12 na sebe navazujících lekcí. Je určen pro děti od 6 měsíců do 3 let. Miminka a batolata se zde učí komunikovat pomocí znaků při hře a veselých písničkách. Celým kurzem je provází oblíbený medvídek BeeBo. Rodiče se dozvědí praktické rady, jak rozvíjet komunikační schopnosti svých dětí.

Každá hodina je na jiné téma:

U jídla - Před spaním - Koupání - Oblékání - Zvířátka - V parku Pocity - Venku - Na farmě - Bezpečnost - V ZOO - Narozeniny Během kurzu se naučíte 73 znaků.

Kurz je koncipován pro 4-6 dětí. Pokud vidíte kurz v systému (odkaz níže) jako obsazený, neváhejte mi napsat, ráda vypíšu další. Pokud kurz již probíhá, i přesto mě můžete kontaktovat e-mailem: vacikova.marie@gmail.com, nebo telefonem: 724 639 580.