LÉTO 2016 - PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY v MRAVENIŠTI

V Mraveništi nezahálíme a již nyní připravujeme letní příměstské tábory pro Vaše děti.

Tábor bude trvat vždy od pondělí do pátku od 8:00 do 17:00 hodin. Děti přivedete každý den ke keramické dílně, Bezručova 441/23. Stejně tak po skončení programu v 17 hodin si je zde vyzvednete. Tábory jsou vhodné pro děti od 6 do 12 let.

 

Čeká nás spousta zábavy, pro děti bude připravena celotáborová hra při které budou plnit úkoly ve skupinách, luštit hádanky a rébusy, malovat vlajky a týmová trika. Čeká nás také spousta sportovních zápolení i výtvarných činností.

Obědy, jako každoročně, zajišťuje školní jídelna této školy – J+J školní jídelny s.r.o.

Prosíme, aby děti měly sportovní oblečení, které si mohou zašpinit, pevnou obuv, když nám to počasí dovolí budeme chodit po lese. Dále si děti donesou svačinu (dopolední i odpolední) a také pití. V MC je k dispozici lednice, kde můžeme skladovat odpolední svačinu. V průběhu dne zajistíme podle potřeby další nápoje. V pondělí si děti přinesou bačkory, které budeme používat v herně MC a mohou si je zde nechat celý týden.  V batůžku budou mít děti pláštěnku.

Ve středu pojedeme na celodenní výlet. Oběd v tento den bude zajištěn formou balíčků.

Kapesné na celodenní výlet doporučujeme max. 100Kč na turistické známky či jiné drobné předměty. Všechny vstupy včetně zmrzky dětem zaplatíme. Ostatní dny děti peníze nepotřebují.

 

Cena: 2100,- Kč (pondělí až pátek)

 

I.turnus

 18. července - 22. července 2016   

   Mimoni   

 Ivana Dudová 

 II.turnus

 22. srpna - 26. srpna 2016

         ???

 Lenka Počtová

 

Přihlášení dětí na příměstský tábor: 

1. Registrace přes reservační systém (rezervujete si místo)

2. Vyplnění přihlášky (ke stažení na webu, na požádání emailem) a odeslání vyplněné emailem na adresu:  1.turnus – ivana.dudova@hotmail.cz ,  2. turnus – lenka.poc@seznam.cz . Přihlášky budou připravené první den tábora k podpisu.

3. Uhrazení částky 2100,-/dítě/tábor na účet KB: 27-1023600257/0100 a to nejpozději do 15.června 2015. Do zprávy uveďte jméno dítěte a VS zadejte podle faktury, která vám přijde po úspěšné registraci.

4. Gratulejem k přihlášení :-)