Termín: 

I. Turnus - 11.7. – 15.7.2022

II. Turnus - 8.8 – 12.8.2022

Kde: volnočasový park Tehov

Věk: 8 - 13 let

Cena: 4.300,-

Přihlášení: zde

 

 

MTB a Trialový klub Mraveniště Říčany pořádá v termínech 11.-15.7. a 8.-12.8. v 
Tehovském volnočasovém parku a okolí příměstský tábor na kolech. Každý den od 8:00 do 16:00. 

Na děti čeká výuka techniky jízdy na MTB, vyjížďka po okolí s instruktory, pumptrack a výuka bezpečné jízdy na kole. Zaměříme se jak na to jak se na kole chovat, z čeho se kolo skládá a jak co nás může potkat v terénu, ale i na různé další dovednosti s kolem spojené. 

Děti mají v průběhu tábora zajištěné zázemí, které je společně s výukou situováno ve volnočasovém parku Tehov a blízkých lesích formou 2x2 hodinových bloků denně. Instruktoři jsou jezdci trialu a endura z našeho klubu a o volný čas se starají paní učitelky z místní školy.

Na kole je budou učit legendy MTB jako Katarína Tóthová (mistryně republiky ve sjezdu), Matěj Bedrník jeden z nejlepších Enduro jezdců (dříve mistr republiky v XC) a objeví se i kluci Trialisti jako Vlasta Kabeláč Čiháček (10x elitní mistr republiky a český rekordman) nebo Lukáš Valný. 

Cena celkem za 5 dní ... 4300,-

Počet účastníků je omezen na 25 a to ve věku 8-13 let (nebo dle dohody). 
Povinnou výbavou je dobře seřízené a připravené kolo, helma, náhradní oblečení (krátké i dlouhé kalhoty) a oblečení pro případ deště, nádoba na pití a doporučené jsou rukavice. Chrániče holení / páteře či loktů rovněž doporučujeme.

Oběd, svačina a pitný režim v ceně tábora. Hlaste se prosím na info@mtbtrial.cz a registraci proveďte přes rezervační systém.